Logitech G27 i problem z FF

Polska (i nie tylko) historia świata Gran Turismo (GT5 Prologue, GT5 i GT6),
która wykroczyła poza wirtualne ramy PlayStation 3 (2010 - 2017).
Jaszczurk
Kontroler: G27

Logitech G27 i problem z FF

Postautor: Jaszczurk » 10 kwie 2020, 15:37

Witam
Posiadam kierownicę logitech G27 i mam z nią nie lada problem, a mianowicie "upośledzony" Force feedback, kierownica otrzymując wiele sygnałów naraz np. podczas gry w dirt rally podczas jazdy na szutrze wyłącza się pod wpływem dużej ilości sygnałów, ale jeśli wyłącze ff całkowicie, kierownica działa cały czas nieprzerwanie

Proszę was o pomoc gdyż przemierzyłem dużą część internetu w poszukiwaniu odpowiedzi, a naprawdę chciałbym czerpać radość z grania na niej :(
LONGIN-44
Administrator
PSN-ID: LONGIN-44 (kiedyś GTPL_CZARUS)
Kontroler: G29
Kontaktowanie:

Re: Logitech G27 i problem z FF

Postautor: LONGIN-44 » 10 kwie 2020, 18:39

Turniej Grand Prix dla którego istnieje to forum odbywa się w GT Sport na PlayStation 4.
G27 nie działa z PS4. Wydaje mi się, że nie znajdziesz tu odpowiedzi.
Gdybym był na Twoim miejscu, to sprawdzilbym kierownicę w Gran Turismo 6 na PlayStation 3
lub na jakiejkolwiek grze samochodowej na PS3 i dopiero wtedy ocenił, czy jest zepsuta.
Wydaje mi się, ze grasz na PC, a tu przyczyn może być wiele po stronie oprogramowania.

Po tygodniu przeniosę ten temat do archiwum, być może do tego czasu, ktoś jeszcze coć Ci odpowie.
Jaszczurk
Kontroler: G27

Postautor: Jaszczurk » 11 kwie 2020, 20:15

Sprawdziłem kierownicę na ps3 w Gran Turismo 6 i nadal to samo, czy jest jakaś możliwość chociażby ponownego wgrania oprogramowania w warunkach domowych ?
LONGIN-44
Administrator
PSN-ID: LONGIN-44 (kiedyś GTPL_CZARUS)
Kontroler: G29
Kontaktowanie:

Postautor: LONGIN-44 » 12 kwie 2020, 15:01

Z oprogramowaniem nie pomogę, ale jeśli kierownica działa, a potem przestaje,
to jest szansa, że problemem są nie działające styki we wtyczkach kierownicy.
Powkładaj kilka razy (czasem pomaga) wszystkie wtyczki i sprawdź, czy dobrze
je umieściłeś. Własciwie, to jeszcze zasilacz warto by było podmienić choć na chwilę
na inny z innej kierownicy. Być może, to jego wina. To wszystko, co mogę poradzić.

Wróć do „ZAMKNIĘTE DZIAŁY NASZEGO FORUM TURNIEJU GRAND PRIX GRAN TURISMO”