Szczyt szczytów.

Tematy o życiu poza ściganiem.
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Szczyt szczytów.

Postautor: Gawron88 » 23 kwie 2014, 23:47

Panowie,nie mam słów,nie wierze w to co zobaczyłem.Zostałem rozjechany i nie potrafie sie pozbierać.Takich ludzi wychodowali nam projektanci socjalizmu.Zobaczcie sami bo jestem tak rozwalony,ze nie dam rady nic sensownego napisac :(

https://www.youtube.com/watch?v=b2PAGmfjVdU
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Numer_na_torze: 27

Re: Szczyt szczytów.

Postautor: GTPL_NG » 25 kwie 2014, 20:15

Wiesz Ptok, ja bym nawet na Korwina zagłosował, bo lubię śmichy - chichy, szczególnie w polityce, ale nie mam jak, bo ani nie jestem za karą chłosty, ani tym bardziej za karą śmierci. Nie chcę też żebyś miał dostęp do broni palnej! Nie chcę systemu wymiany, bo wolę pieniądze i podatki, nawet nie chcę benzyny za dwa zeta! :P
Także sam widdzisz, nie mogę pomóc. :macha:
:całus:
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 25 kwie 2014, 20:34

Ja tam nie licze,ze cos sie zmieni przez glosowanie.Czekam tylko az ta wiekszosc co klepie biede wezmie kije i butelki z benzyna i to rozwali.

Broń i tak se moge załatwic jak bede chciał.A tobie nikt nie broni byc hojnym i placic za benzyne nawet i po 10zł.

Ale gratuluje pogladów,ten pan z filmu powinien sie czuc zagrozony :D.Nowy lider jest wśród nas :D

A z ta wymiana i podatkami to nie rozumiem.Jak tak lubisz oddawac swoja kase na zmarnowanie to wpłac mi na konto a ja ja puszcze z dymem ;)

Jesli naprawde masz takie poglady to nie mow mi o nich,bo Cie lubie a nie chciałbym aby to sie zmienilo :D
Volenti non fit iniuria

GTPL_NG
Moderator

Postautor: GTPL_NG » 25 kwie 2014, 20:53

Na Ukrainie już wzięli kije i butelki, nawet kałachy i co?... (scenariusz masz gotowy i realizowany, na bieżąco) :rolll:

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tej wymiany.
Przychodzę do sklepu i chcę dwie bułki, pani mi podaje, a ja na to, że mogę pomalować jej paznokcie, bo ładnie maluję... :ok:
mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

Postautor: mirek954 » 25 kwie 2014, 21:07

Ukraina to kolejna propaganda, wmawianie ze Unia Europejska jet ok, ze demokracja jet super itp itd.
Co do zmiany sytuacji to kazdy myslacy wie, ze trzeba ruszyc wlasne dupy i zaczac dzialac. No chyab ze ma ie tak wyprany mozg, ze przykladowo dobrowalonie oddaje sie w podatkach 90 procent wlasnej wyplaty to ok- takich Polakow trzeba haha, ale rzadacym.
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 25 kwie 2014, 21:42

NG,wydawało mi sie,ze bystry z Ciebie gość,ale nie bede z Toba na ten temat gadał.Wyłacz propagande i dojdz do rzetelnych informacji a wtedy bedziemy mogli pogadac.

Widze,ze Mirek jest zorientowany w temacie.

Ps;pewnie,nie wiesz,ze POlscy politycy wprowadzili prawo pozwalajace zewnetrznym(z innych krajow) bojowkom,armi,policji -You name it,prawo do obrony mniejszosci narodowych,zydów,komuchow i innych grup dzialajacych na niszczenie,naszego kraju,Polskosci.

Oczywiscie bez tego prawa tez takie sily wkraczaly do Polski-tyle,ze nielegalnie.2 lata temu bylo jakas antifa bila Polakow na ulicy i sa filmy na YT.

I przestan odbierac Korwina skrótowo,wymiana hahahhaaha-widac,ze poswieciles moze 20 minut przez kilka lat by go posluchac.Glowny jego postulat to wolny rynek i wolnosc osobista.A na jego ekscentrycznosc mozna przymknac oko i nie wszystko odbierac doslownie.
Volenti non fit iniuria

mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

Postautor: mirek954 » 25 kwie 2014, 21:50

Gawron, koniec pierniczenia. Potrafisz spiac tylek w Gran Turismo, to cza najwyzszy w podobnym stopniu spiac sie w realu i cos zmienic. PS, ja nieskromnie powiem ze zaczalem dawac cos od siebei w tej swerze.
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 25 kwie 2014, 22:09

Ja tez cos daje,narazie obalam trolli oplacanych przez lewakow na YT :D

A tak juz calkiem powaznie,to powiedz co i jak i co twoim zdaniem moglbym lub poinienem robic.Moze byc na PW.
Volenti non fit iniuria

GTPL_NG
Moderator

Postautor: GTPL_NG » 25 kwie 2014, 23:14

Chłopaki, ja tylko wyraziłem swoje zaniepokojenie wizją “wymiany”, chłosty, kary śmierci, zadym na ulicach (kije i koktalie Mołotowa). Postulat, że benzyna będzie chodzić, po dwa zyle mnie po prostu nie przekonuje.
Gawron chciałem żebyś mi odpowiedział, czy pani byłaby zadowolona z paznokci i tyle. (w sumie to nawet nie wiem, czy potrafię malować ;) )
Jeśli mam zdobyć rzetelną informację, to pytam u źródła, czyli Ciebie!
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 26 kwie 2014, 2:36

Nie wiem co zlego jest w karze smierci?

O chloscie,"wymianie" i zadymach nic nie slyszalem z KNP ani od samego JKM.

To moze Cie przekona wodka po 2zl xD

Kije i koktaile to moj pomysl :D

Gdyby byly wizy do UK i innych krajow gdzie jako tako da sie zyc i zarobic to juz bysmy mieli w Polsce dym lepszy niz na Ukrainie.

A tak na marginesie 83% probuja nam zabierac w podatkach.To niewolnicy mogli kiedys zatrzymac sobie 10-15% tego co zarobili.Z tym,ze "Pan" zapewnial wikt i dach nad glowa i dbal o wyksztalcenie dzieci niewolnika.To sobie zobacz gdzie jestesmy.

A ta twoja "wymiana" jest od dawna gospodarce i nazywa sie barter ;).A jak idziesz do szpitala to tez musisz sie z lekarzem "wymienic" -fanty za dobre leczenie.

Daj znac jak bedziesz chcial powaznie porozmawiac ;)
Volenti non fit iniuria

Wróć do „CAŁKOWITE POBOCZE”