r4 - lista startowa (3.07.2016)

Organizator - kolega Medmaxx.

Moderator: medmaxx

PL_S2-YBKI
PSN-ID: PL_S2-YBKI
Kontroler: prawa/lewa (ręka/stopa)
Numer_na_torze: 85

Re: r4 - lista startowa (3.07.2016)

Postautor: PL_S2-YBKI » 06 lip 2016, 16:29

Wyścig super, poza kilkoma szczegółami. Auto stworzone do krętych torów i chyba lepszego zestawu nie mogłem trafić :D

Co prawda na prostej od każdego dostawałem solidne baty jednak w łukach sytuacja się odwracała i to ja każdego mogłem straszyć. :twisted:

Po kilku minutach niestety musiałem zjechać już do Pitu po lekkim kontakcie z Pelą. Uderzenie nie było mocne i na samochodzie Jasia Fasoli nie zrobiło to żadnego wrażenia, jednak na moim pozostała blizna w postaci uszkodzonego LP. Auto było niestabilne więc nie było co kombinować. Później tylko zastanawiałem się czy da radę już nie zjeżdżać do PITU. Jednak w 35 minucie doszedłem do wniosku że nie ma co przesadzać. Trzeba było założyć nowe laczki i odrabiać powstałe straty. Na zużytych oponach tylko traciłem. Po drugim picie poza chyba 2 okrążeniami udało się trzymać równe tempo 1.16,xxx :diabeł3:

Szkoda rozwałki jednak żalu do Peli nie mam. Każdemu błędy się zdarzają a to był klasyczny incydent. Gdyby jednak nie ta sytuacja i kilka błędów powstałych na skutek pędu prawdopodobnie dałoby radę powalczyć z Piotrem a może i go wyprzedzić :diabeł3:

Gratulację Piotrze za piękną jazdę :f: i powodzenia dalej w walce :tak:

PS. Chyba Jaś Fasola pozbył już się tego cuda techniki?

Wróć do „SERIA SHUFFLE RACING - WYŚCIGI LOSOWE - ZAKOŃCZONE”