PROTESTY

Organizator - kolega Oldboy1957.

Moderator: oldboy1957

oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

PROTESTY

Postautor: oldboy1957 » 18 sty 2014, 13:26

W tym temacie każdy, w terminie do 48 godz. po wyścigu może złożyć protest, związany z incydentami na torze. Protest musi zawierać krótki opis sytuacji i nr okrążenia na którym doszło do incydentu.
Nie prowadzimy w tym temacie dyskusji, więc zezwalam jedynie na 1 post z protestem i 1 post z wyjaśnieniami ewentualnego winowajcy.
Decyzje w sprawie nałożenia kar podejmuje organizator i nie ma od nich odwołania :)
HansKloss
PSN-ID: Hans-Kloss_J-23
Kontroler: driving force GT

Re: PROTESTY

Postautor: HansKloss » 18 sty 2014, 15:27

Dlaczego ostrzeżenie ? 25 okrążenie ,kolizja z Catanim była kosekwencją jego nieregaluminowej walki z lukasem ,z mojej perspektywy doszlo miedzy Nimi do kontaktu a w konsekwencji wpadlem na cataniego,za co przepraszam ale nie moglem wyhamować . jezeli o tą sytuację chodzi.
fanti79

Postautor: fanti79 » 18 sty 2014, 15:53

Owszem i tutaj masz rację Hans bo ja też się chciałem zapytać o moje ostrzeżenie. Nie mam pretensji bo owszem przywaliłem w Barta na pierwszym okrążeniu ale było to wynikiem tego, że to ktoś wcześniej spowodował kolizję a ja mimo starań i wczesnego hamowania już nie dałem rady zatrzymać całkowicie samochodu.

OK nie ma konsekwencji i jest to ostrzeżenie lecz poczułem się bynajmniej "głupio" :D
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 18 sty 2014, 16:00

Wybacz Hans ale jazda Cataniego nie miała tu żadnego znaczenia. Zdecydowanie spóźniłeś hamowanie i wpadłeś w jego bagażnik doprowadzając do jego kolizji z Lucasem. Za takie coś następnym razem będzie kara +30 sek.

Fanti, ostrzeżenie dla Ciebie i Bart-asa było za przestrzelenie zakrętu i dołączenie do dwójki Pinki, Czarek. Głównym winowajcą w tej akcji był Pinki, a Ty i Bart, nawet gdyby tor był czysty, i tak rozwalilibyście się o bandę, bo obaj przesadziliście z opóźnieniem hamowania. Jedynym niewinny i w dodatku najbardziej stratnym był w tym całym zamieszaniu Czarek :)
M-Michalczyk
PSN-ID: M-Michalczyk
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 82

Postautor: M-Michalczyk » 09 maja 2014, 23:25

7 okrążenie - Falo wypycha Lukasa, po czym próbując wrócić na best linie uszkadza mi lewe tylne koło.
To jest drugi zakręt przed linią start/mety.

PS. nie pisał bym tego, gdyby Falo po wyścigu nie oskarżał mnie oto że to ja mu rozbiłem auto.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 13 maja 2014, 18:12

Incydent wyścigowy, jednak cała trójka dostaje ostrzeżenie za zbyt agresywną jazdę w zakrętach a Falo i Lucas dodatkowo za niezachowanie ostrożności przy powrocie na tor po wizytach poza nim.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 11 paź 2014, 10:57

Dawno nikt tu nic nie pisał i żeby mi tak zostało :D
Kasperkasperek i Bart-as prosili żeby się odnieść do incydentu na 1 okrążeniu. Nie ma żadnych wątpliwości że jedynym winnym doprowadzenia do kolizji i sprawcą uszkodzeń jest kasperkasperek.
Wprawdzie wcześniej, na esce przed nawrotem w wyniku walki z Gandzią i delikatnego kontaktu kasperek i Gandzia polecieli po trawie ale niczyjego faulu tam nie było. Obaj stracili na tym pozycje a sytuację wykorzystali Gawron i Bart. Za to na hamowaniu między pierwszym a drugim tunelem kasperek zdecydowanie zbyt optymistycznie próbował wejść od wewnętrznej pod Barta za bardzo opóźniając hamowanie. Uderzenie ze sporą siłą i uszkodzenia obu aut. Zarówno Gandzia jak i Bart jechali prawidłowo i w żaden sposób nie są współwinni tego incydentu.
Za takie przewinienie powinna być kara czasowa 30 sek. ale że w tym przypadku nie byłaby to żadna kara bo kasperek przyjechał ostatni, więc nakładam karę (- 5) pkt.
Decyzja jest ostateczna i nie podlega dalszej dyskusji :)
kasperkasperek
Moderator
PSN-ID: GTPL_Kasperek
Kontroler: sixaxis,driving force GT

Postautor: kasperkasperek » 11 paź 2014, 16:40

Nie opuznialem hamowania hamowalem wcześniej od Bartasa zmieniłem linie jazdy by coś widzieć

Proszę mi tu nie wciskać kitu bo mam powtórkę na której widać wyraźnie kto kiedy zaczyna hamować :D - old

Wróć do „SERIA GT - ZAKOŃCZONA”