GTPL vs GTR vs GTClub (vs GT-Racing-cz)

Zakończone rywalizacje teamu GTPL.
Darek
PSN-ID: GTPL_Darek
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 74

Re: GTPL vs GTR vs GTClub (vs GT-Racing-cz)

Postautor: Darek » 25 maja 2014, 19:18

Ja jestem dzisiaj od 19 do 22-23.Jutro raczej nie dam rady.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 28 maja 2014, 16:31

Jedziemy dziś ten wyścig, bo żadnych składów nie ma, poza naszym ?
norbi_10
PSN-ID: norbi_10
Kontroler: G25

Postautor: norbi_10 » 28 maja 2014, 18:18

Ja sie przygotowuje na dzisiaj
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 29 maja 2014, 6:48

Czyli wyścigu nie było? Trzymałem kciuki.
GTPL_Lubek7
PSN-ID: GTPL_Lubek
Kontroler: G 27
Numer_na_torze: 7

Postautor: GTPL_Lubek7 » 29 maja 2014, 13:05

Wyscig byl napewno ,naszych jechalo czterech , i z kazdej druzyny po pieciu , chlopaki prosze napisac co i jak bylo , a moze z innych teamow sie ktos odezwie ?
Ciekawosc zjada :P
GTClub_Circo
PSN-ID: GTClub_Circo
Kontroler: DFGT modded with G27 pedals

Postautor: GTClub_Circo » 29 maja 2014, 13:28

Hey guys :)

How are you?
Yesterday i had my worst race in a lot of time but i had a lot of laughs ...ahaha
A nice qualifiying at only 0,100 sec behind Norbi but a bad race :D

Unfortunately my mother forgot that i was racing and talked on Skype with my brother (that lives in USA) during the whole race and for this i had a lot of lag and stupid frame rate. In addition i had some pain on my back that didn't helped. This resulted in a stupid race: some laps very fast and some lap with a lot of mistakes.

These 2 races with .cz friends were really bad for me :D hope to race again to make a decent race :D

i made a funny video: (My nick, Circo, means "Circus" because i drive usually like a clown :P)
ahah

https://www.youtube.com/watch?v=U9fAoOsH0gc
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 29 maja 2014, 16:38

Circo, You obviously copied my behavior and done realy bad races as I did :D

Co do wyscigu kazdy z teamu GTPL zastosowal stosunek olewczy i nie przylozyl sie do treningów.Najlepszym czasem przed wyscigiem dysponowal Kolsa,jednak slaba pogoda wplynela na jego internet i nie mogl wystartowac choc bardzo chcial.Darek rowniez poswiecil czas na trening.Reszta z nas w tym i ja ,niestety trenowalismy tylko przed samym wyscigiem.Podobnie postapili Włosi bo czasy nie powalaly.

Przebieg wyscigu w moim wykonaniu byl taki;
Start z P7 i na pierwszym okrazeniu w zakrecie 130R łapie tarke czy trawe i lece w kierunku band po lewej,jakims cudem unikajac uszkodzen.Wykopalem sie z piasku i zaczalem gonic na tyle na ile moglem.Dogonilem Olda,ten mnie ladnie przepuscil,po kilku okrazeniach dogonilem dwoch Czechow,IZ i K98,nie wiedzialem jak zabrac sie do wyprzedzania bo bylem ostrozny i zawsze tracilem na wyjsciu z zakretow.Jeden z nich wypadl w piach ja za nim :D.Znowu kilka okrazen i dogonilismy tego kolege co nam uciekl.Po bledzie zyskalem pozycje i probowalem wyprzedzic nastepnego.
Niestety jadac do zakretu 130R(ponownie) tym razem za jednym z Czechow trzymalem sie blisko by miec mozliwosc do ataku,przed czy za szykana,jednak gdy poprzedzajacy pojazd odslonil mi apex ktory zaslanial bylo juz za pozno i wylecialem z toru tym razem uszkadzajac przednie kolo.
Zjechalem do pitu i wyjechalem na ostatnim miejscu,niestety nie moglem zlapac rytmu i zaczal sie festiwal błedów,tak,ze zostalem zdublowany przez Aliena z Czech Majkela "MSM".Pozniej na nowych oponach mialem szanse sie oddublowac bo go doganialem,ale znowu bledy i dodatkowe baczki na pierwszym zakrecie po S/M.

Ale jak zawsze bylo smiesznie i milo.

Quali
1.jpg
1.jpg (94.13 KiB) Przejrzano 4087 razy

Race
1-1.jpg
1-1.jpg (95.93 KiB) Przejrzano 4087 razy

See You guys after GT Academy,and good luck!!!
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 29 maja 2014, 21:43

Oj Ptoku, to nie stosunek olewczy tylko najnormalniejszy brak czasu i jeszcze jedna rzecz, a mianowicie brak w temacie postu z ostatecznymi postanowieniami co do wyścigu. Czyli coś takiego jak było za Sebrema. Gdybym nie przerzucił kilku stron do tyłu to nawet bym nie wiedział kiedy i czym ten wyścig :D Więc zdążyłem tylko parę kółek i Ciebie zrobić i już start :)
W sumie nie było źle bo pokonałem w walce 2 Czechów no i norbiego z Gawronem, co mi się rzadko zdarza :D Gdyby nie kilka błędów to zaliczyłbym i trzeciego Czecha a może i jednego Włocha. Więc ja swoje zadanie prawie wykonałem bo jako najsłabszy w teamie pokonałem tych których miałem. Gorzej z "mistrzami" którzy dali lekką plamę. Darek jak zwykle stanął na wysokości zadania i dzielnie bronił naszego honoru :)
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 09 sie 2014, 9:25

Hello guys after the breake :D

I think it's about time to set date and condition to Our next race!!

I'm looking forward for this :D
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.

Wróć do „ARCHIWUM - GTPL - WYŚCIGI - RACING”