Runda nr. 12 - 10.12.2012 godz. 20.30

Organizator - kolega Oldboy1957.

Moderator: oldboy1957

shogel
PSN-ID: shogel001
Kontroler: G27

Re: Runda nr. 12 - 10.12.2012 godz. 20.30

Postautor: shogel » 11 gru 2012, 21:35

Odpowiedź masz w proteście.
GodISmE
Moderator
PSN-ID: GodISmE1
Kontroler: G25

Postautor: GodISmE » 11 gru 2012, 22:00

shogel pisze:Na wstępię podziękowania dla Godisme, który nie dość że nam przysporzył dodatkowych kilkanaście minut, to do teog przez niego było zawirowanie na starcie i kilka osób które nie powinny tam być.

Ja ponad 30 minut czekalem na final B 2 tygodnie temu i nie narzekalem jak ktos pozmienial hostow. Wczesniejsze wyscigi B nie wygladaly lepiej... zawsze opoznienia. So stop whining!

Old - pierszwy raz jechalem z takimi kwalifikacjami wiec przeczytalem dokladnie Uwaga 2 przed wyscigiem! Ale tam nie pisze jak jechac po wjechaniu na tor - w kolejnosci czy odwrotnie, czy w ogole stac czyc jechac..???? Najpierw ustawilem sie na koncu tak jak powinienem i czekam. Nikt nie jedzie przez ponad 5 minut mimo ze wszyscy juz ustawieni wiec mysle sobie - moze cos niedoczytalem i ma by odwrotna kolejnosc? Wiec pojechalem na poczatek. Zamiast wychodzic z pokoju trzeba bylo napisac zebym jechal spowrotem na koniec. Nie moja tez wina ze gra jest zepsuta.

Jesli tak zmieniacie co chwile zasady w trakcie sezonu to troche komunikacje poprawcie. Tyle. I'm out.
Obrazek
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 11 gru 2012, 22:45

sprint:nawet nie pamietam za bardzo co sie działo wiec pisał nie bede.poz.7 to najlepszych nie nalezy.podobało mi sie tylko ze Chrobakos i reszta nie pamietam juz kto zaczekali i oddali swoje pozycje ale nie Lubek.Gokebab musiał sie wkurzyc startujac z wypracowanego P1 a tu ktos jedzie i blokuje.potem przyszła kolej na nas.najbardziej mnie wkurzyło jak walczyłem z Lucasem o pudło ale Lubek był miedzy nami.najpierw Lucas sie z nim uporał a potem ja ale lucas odjechał na ok 2 sek.pretensji nie mam do Lubka bo bronił swojej pozycji tylko było to czego nienawidze jak komus sie pod koniec sezonu przypomina ze musi wystartowac w wyscigu i namieszac.
teraz trzeba sie przygotowac bo ciasno jest w generalce
Shogel juz raczej odjechał,Gokebab odjedzie :) ale tez jest w zasiegu,walka z Lucasem,Chrobakosem.bedzie sie działo
do zobaczenia w piekle :)
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 12 gru 2012, 7:45

GTPL_Lubek7 pisze:Również jazda Lubeka nie specjalnie mi się podobała, ale muszę obejrzeć powtórki. W każdym razie obijanie mnie i wypchnięcie do piaskownicy do jazdy fair nie za bardzo pasuje. - cytat z olda.

Wypchniecie do piaskownicy ,to tylko atak twoj ktory zakonczyl sie niepowodzeniem ,gdyz ja jechalem swoim torem ,czyzbym miam zwolnic swoje tempo zebys mogl pojechac?To Ty atakujac musisz jechac tak aby przejechac ,ja napewno nie wypchnalem.

Drogi Robercie.
Dawno nie robiłem zdjęć po wyścigu, ale teraz zrobiłem, żeby było wiadomo, o czym mówimy.
Na wejściu w pierwszy zakręt wyprzedziłem Cię od wewnętrznej czysto i bez żadnego kontaktu. W szczycie trochę wyniosło mnie na zewnętrzną, co bardzo dobrze wykorzystałeś i przeprowadziłeś piękny i czysty kontratak po wewnętrznej (foto 1). Ale czysty, tylko do momentu wyjścia z zakrętu, gdzie zamiast pojechać swoją linią jazdy, czyli po wewnętrznej, poszerzyłeś wyjście i pojechałeś prosto w kierunku piaskownicy tak, jakby mnie nie było obok ciebie z Twojej prawej strony (foto 2 i 3). Zupełnie zignorowałeś moją tam obecność, czym doprowadziłeś do kontaktu (foto 4), po którym wyrzuciło mnie do piasku (foto 5). Gdybyś z wyjścia pojechał wewnętrzną linią, zostawiając mi miejsce po prawej, to i tak byś mnie wyprzedził i byłby to perfekcyjny i czysty kontratak. A tak wyszedł Ci faul, za który powinna być kara, której nie będzie, bo nie o karę dla Ciebie mi chodzi, a o to, byś zrozumiał jaki popełniłeś błąd. Tak po prostu nie jeździmy.
Jeśli chodzi o Twój spin, po którym wjechałem Ci w bagażnik, to nie o niego mam pretensje, ani nie o blokowanie mnie później. Bo błędy się zdarzają a do blokowania miałeś prawo i robiłeś to dobrze. Uwagi mam jedynie do Twojej jazdy po tym, gdy Cię już wyprzedziłem. Regularne obijanie mi bagażnika nie było fajne. Przez chwilę myślałem, że mój bagażnik jest czerwony a w Twoim aucie, zamiast Ciebie siedzi rozjuszony byk :D

GodISmE pisze:I'm out.

Dziękuję Godi za wspólne ściganie, może jeszcze kiedyś spotkamy się na torze.
Załączniki
Laguna Seca Raceway03.jpg
Laguna Seca Raceway03.jpg (113.01 KiB) Przejrzano 2394 razy
Laguna Seca Raceway04.jpg
Laguna Seca Raceway04.jpg (128.09 KiB) Przejrzano 2394 razy
Laguna Seca Raceway05.jpg
Laguna Seca Raceway05.jpg (119.35 KiB) Przejrzano 2394 razy
Laguna Seca Raceway06.jpg
Laguna Seca Raceway06.jpg (114.13 KiB) Przejrzano 2394 razy
Laguna Seca Raceway07.jpg
Laguna Seca Raceway07.jpg (116.81 KiB) Przejrzano 2394 razy
shogel
PSN-ID: shogel001
Kontroler: G27

Postautor: shogel » 12 gru 2012, 10:30

GodISmE pisze:
shogel pisze:Na wstępię podziękowania dla Godisme, który nie dość że nam przysporzył dodatkowych kilkanaście minut, to do teog przez niego było zawirowanie na starcie i kilka osób które nie powinny tam być.

Ja ponad 30 minut czekalem na final B 2 tygodnie temu i nie narzekalem jak ktos pozmienial hostow. Wczesniejsze wyscigi B nie wygladaly lepiej... zawsze opoznienia. So stop whining!

Old - pierszwy raz jechalem z takimi kwalifikacjami wiec przeczytalem dokladnie Uwaga 2 przed wyscigiem! Ale tam nie pisze jak jechac po wjechaniu na tor - w kolejnosci czy odwrotnie, czy w ogole stac czyc jechac..???? Najpierw ustawilem sie na koncu tak jak powinienem i czekam. Nikt nie jedzie przez ponad 5 minut mimo ze wszyscy juz ustawieni wiec mysle sobie - moze cos niedoczytalem i ma by odwrotna kolejnosc? Wiec pojechalem na poczatek. Zamiast wychodzic z pokoju trzeba bylo napisac zebym jechal spowrotem na koniec. Nie moja tez wina ze gra jest zepsuta.

Jesli tak zmieniacie co chwile zasady w trakcie sezonu to troche komunikacje poprawcie. Tyle. I'm out.

Po pierwsze to trzeba było spytać na czacie a nie jechać. Po drugie jak jest napisane że w kolejności, to w kolejności. Czy jedziemy czy stoimy nie ma tu znaczenia. Po trzecie to co wypada, to powiedzieć "przepraszam". Po czwarte oglądałem twoją jazdę i chyba na niezłej bombie byłes, ale to nie będzie usprawiedliwienie jednak. Nie jesteśmy 12 latkami z FPSu, żebyś pisał "stop whining". Cenie sobie mój czas i jak go tracę przez gościa , który mi pisze "stop whining" to mi się żygać chce. Jak ci się stanie nie podoba, to po prostu nie startuj.

Wróć do „DTM - MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE - II SEZON”