Runda nr. 10 - 26.11.2012 godz. 20.45

Organizator - kolega Oldboy1957.

Moderator: oldboy1957

ludvik
PSN-ID: gokebab
Kontroler: DFGT
Kontaktowanie:

Re: Runda nr. 10 - 26.11.2012 godz. 20.45

Postautor: ludvik » 27 lis 2012, 11:51

Na wstępie jeszcze raz sorry Shogel, trochę ostro tam było, miałem jeszcze drobny kontakt chyba z lucasem, co też nie pomogło. Ważne, że odrobiłeś to w miarę szybko. Potem starałem się zostawić Cię puścić na pierwszych zakrętach ale wyszło tam trochę ciaśniej z hamowaniem ;)

Ogólnie było dużo fajnej walki, ale i tak nie lubię Sarthe, bo jadąc samemu bez draftu jest się kompletnie bezbronnym. Ja lubię gonić, a tutaj praktycznie się nie dało, tak duży zysk jest z draftu.

Sprint byłby w miarę dobry, gdyby nie pierwsze kółko (znowu). Na początku postawiło Roberto, który od razu uciekał na zewnętrzną, żeby miejsce zrobić, niestety ja chyba trochę za szybko napadłem na ten zakręt i wbiłem się prosto w niego. Straciłem trochę czasu, ale najgorszym skutkiem było kilka kółek, które musiałem sam jechać. Tempo wydaje mi się, że miałem nie gorsze od szczeny, ale zabrakło jednak kilku sekund. P2 i tak nie jest złe ;)

Główny wyścig dla mnie był słaby, zabrakło mi koncentracji. Sam popełniłem ze 2 błędy, które mnie kosztowały dobre kilka sekund, a do tego miałem dość srogiego spina po kontakcie z Arturem w szybkiej partii toru. Na koniec fajna walka, chociaż ktoś mi "poszerzył" jeden z ostatnich zakrętów, ale zaraz sam poleciał w piach, więc nie jestem zły :P

Nie ma co się złościć na eliminacje, sam sobie o tym przypomniałem na 5 minut przed startem, ale udało mi się wybadać teren na tyle, żeby skończyć eliminacje na P1, mimo że bez cięcia bym odpadł na 100% ;) Natomiast nie jestem dumny z tego co zrobiłem i najchętniej bym zabronił cięcia, ale to już decyzja Olda, więc się nie wtrącam :P
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 27 lis 2012, 13:36

Eliminacje - :) to po prostu nie przystoi, w trakcie napisałem, żeby Nikoś włączył kary, bo myślałem, że zapomniął. Nie zapomniał..., dostałem, jak poleciałem na wprost, hehe, Tak być nie może!
Quali - ok
Oba wyścigi zaliczam do udanych. Było bardzo dużo fajnej jazdy. Najwięcej pamiętam Roberto ( był z każdej strony, z lewej, z prawej, z przodu, z tyłu, w piachu :P , gdzie tylko się dało ) - było bardzo fajnie ale druga szykana na długiej prostej coś nam nie wychodziła :roll: , wydaje mi się, że tam nie miałeś szansy na czyste ataki, pogoń za Arturem, Kebabem, a w końcówce jeszcze dopadł mnie Shogel. Strategia ok, WT, PIT i WS, na 7/8 kółku i to tankowanie - procesor przegrzany, hehe - inne zużycie w drugiej części wyścigu. Dojechałem dosłownie na styk! Ostatnie pół okrążenia, zmiana biegów i operowanie gazem na pół gwizdka, a tak bardzo chciałem dopaść Shogela. Bardzo udany wieczór, dzięki wszystkim. Szkoda Olda, no ale rycerze tak już mają... 8-) :P
:całus:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 27 lis 2012, 16:58

Najpierw Eliminacje.
Jeździmy jak gra pozwala już od ładnych paru wyścigów i nikt nie powinien być tym faktem zaskoczony. No chyba że kraft, który tradycyjnie nie czyta postów na forum i przeważnie jest średnio zorientowany co się dzieje, no i Gustaw, który odwiedza nas raz na pół roku, a którego zainteresowanie tematem ogranicza się do potwierdzenia startu, a potem nie stawienia się na torze (poprzednia Runda).
Ale co innego wiedzieć że tniemy, a co innego wykonać to na torze, gdy się tego ani nie ćwiczyło, ani nie wyeliminowało z głowy jazdy bez cięcia. Tak było ze mną, bo choć szczena szybki jest, to jednak strata 5 sek mówi sama za siebie. Skończyłem na p8.
Co do różnych form Eliminacji, napiszę w innym temacie viewtopic.php?f=110&t=1498
Tu napiszę tylko, że obecna zdecydowanie mi się nie podoba, ale zabiera zdecydowanie najmniej czasu i stwarza takie same szanse dla wszystkich.

Wyścigi.
Nie macie pojęcia jak pasjonujące może być oglądanie Was z trybun. Zacięte pojedynki tak z przodu jak i z tyłu. Gdy 4 auta wchodzą jednocześnie w zakręt, to obstawiałem, kto się nie wyrobi :D. Ku mojej radości przeważnie wyrabiali się wszyscy. A w głównym obserwacja kto ile tankuje i dlaczego tak mało :D Po pitstopach już wiedziałem komu zabraknie a kto dojedzie :D
A obserwowanie na żywo 746 obrotów wokół własnej osi w jednym spinie, jakie wykonał Mikos, to rzecz bezcenna :D
Graty dla wszystkich, szczególnie dla pudeł i sorka, że to wszystko tak długo trwało, ale to już nie moja wina.
Załączniki
Zdjęcie0213.jpg
Sprint
Zdjęcie0215.jpg
Wyścig nr.2
GTPL_Magixster
PSN-ID: GTPL_Magixster
Kontroler: @&

Postautor: GTPL_Magixster » 27 lis 2012, 17:29

Po wczorajszym jestem trochę zawiedziony i zły :evil: że w eliminacjach do Finału A zabrakło ok.0,5 sek. i mógłby być wspaniały wieczór z 2 wyścigami w 14 a musiałem się zadowolić w finale B tylko sprintem w 4. nie w 7 (tak jak old mówiłeś) :

Poniżej fota z finału B tylko sprint:
Załączniki
DSC12.JPG
MikosZabijakos
PSN-ID: GTPL_MIKOS_21
Kontroler: logitech G29
Numer_na_torze: 21

Postautor: MikosZabijakos » 27 lis 2012, 19:02

Dzieki Old za docenienie mojej techniki :).Do tego wyscigu trzeba bylo opanowac 3 rodzaje opon + nowy tor jazdy na eliminacje.Na szczescie mialem troche czasu na trening.Moje odkrycie dnia:
w baku miesci sie 100 litrow a nie 50 jak myslalem :( (trzeci pit w glownym).Graty dla Szczeny i calej brygady.
Do nastepnego.
Chief1902
Moderator
PSN-ID: GTPL_Chief / Chief1902
Kontroler: Poszedł na Allegro :(
Numer_na_torze: 50

Postautor: Chief1902 » 29 lis 2012, 11:26

Aktualizacja tabelki:

viewtopic.php?f=110&t=1405&p=30033#p30033

Pozdrawiam!
Obrazek