Runda nr. 10 - 26.11.2012 godz. 20.45

Organizator - kolega Oldboy1957.
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Re: Runda nr. 10 - 26.11.2012 godz. 20.45

Postautor: wuju » 26 lis 2012, 17:56

czyli co mozna jechac na czerwonym? bo jest tam linia przerywana a nie ciagła

Adas Szczena 23 chce jechac ale nie ma on audi a4 bo ma po tuningu.on jest z gr 1.ma astre i merca.
Astra on wymiata,mercem zreszta tez ale ciut wolniej.kazał Cie zapytac czym moze wystartowac?
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
M-Michalczyk
PSN-ID: M-Michalczyk
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 82

Postautor: M-Michalczyk » 26 lis 2012, 18:34

wuju pisze:czyli co mozna jechac na czerwonym? bo jest tam linia przerywana a nie ciagła

Adas Szczena 23 chce jechac ale nie ma on audi a4 bo ma po tuningu.on jest z gr 1.ma astre i merca.
Astra on wymiata,mercem zreszta tez ale ciut wolniej.kazał Cie zapytac czym moze wystartowac?

Mogę mu wysłać A4 - jak chce do proszę o dodanie do znajomych.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 26 lis 2012, 18:56

wuju pisze:czyli co mozna jechac na czerwonym? bo jest tam linia przerywana a nie ciagła

A czy ja coś pisałem o ciągłej linii ? Nie. Te linie traktujemy jako granicę toru więc po czerwonym tylko 2 kołami.

Jak nie ma A4, to niech jedzie CLK. Będzie trochę wolniejszy :)

GTPL_Mariusz pisze:Mogę mu wysłać A4 - jak chce do proszę o dodanie do znajomych.

Tych aut nie da się wysłać.
lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

Postautor: lucas » 27 lis 2012, 1:18

No to Szczena namieszal :) Gratulacje i szukaj sobie a4 bo opel za dobry na Twoje umiejetnosci hehe. Z gory przepraszam za kilka pukniec jakie mi sie niestety zdarzyly, wypilem kawe przed wyscigiem i troche mnie nosilo :) Co do eliminacji to troche niesmak pozostal bo chociaz kazdy mial takie same warunki to bez gigantycznych ciec ciezko byloby sie zkwalifikowac. Old jako top driver pewnie jechal zbyt fair i musial ogladac wyscig z trybun. Dlatego mowilem wczesniej zeby wrocic do eliminacji w formie wyscigow np na 4 okr, wlaczyc duchy, startowac co 20 sec i mamy zapisana powtorke. Jak ktos nie trzymal sie zasad to latwo byloby to udowodnic i ukarac. W kazdym razie sam wyscig taki sobie w moim wykonaniu, nie moglem zlapac tempa tak jak na treningach (moze przez ta kawe :?: ) i zrobilem kilka glupich bledow/manewrow ktore mnie jeszcze dobily. Dopiero w drugiej polowie wyscigu glownego zlapalem niezle tempo, a na przedostatnim okr niezle sie napocilem przez gokebaba i wuja. Mialem lepsze opony i wiedzialem ze musze ich urwac, zeby na mecie byc przed nimi a na dodatek armand sie jeszcze zblizal. Bylo goraco ale udalo sie skonczyc na P4. W sumie koncowka sezonu i teraz kazdy punkcik na wage zlota :) Gratulacje dla wszystkich i do nastepnego :)
Artur 1210
PSN-ID: Artur1210
Kontroler: df gt

Postautor: Artur 1210 » 27 lis 2012, 7:21

Graty raz jeszcze Szczena, swoją drogą nakręcić tam 3 tyś km to chyba tylko kombatant wojenny miałby na to czas ;). Sorry Lucas za strzał w sprincie ale chyba mocno nie ucierpiałeś. 3 okrążenie w sprincie, nawrót w prawo po długiej prostej i tam o zgrozo wyłączył mi się telewizor na 15 sekund. W głównym fajna walka ale bez błędów się niestety obyć nie mogło... Gokebab tam wydarło przez te nierówności poza tym na pełnej parze wchodziliśmy w ten sam zakręt także niestety tylko Ty wyszedłeś na tym gorzej :). Po PIT STOPIE jak zobaczyłem, że odskoczyłeś od NG to poczekałem żeby było z kim draftować bo smutno było tak samemu jechać. A i żeby ktoś nie powiedział mi, że zmieniałem w drafcie kierunek jazdy - celowy zabieg żeby oponent miał lepsze/szybsze wejście w zakręt choć jak ktoś się uprze to może podpiąć to pod incydent do rozstrzygnięcia :P.
nick__t
PSN-ID: GTPL__nick__t / nick__t
Kontroler: momo

Postautor: nick__t » 27 lis 2012, 8:37

Nie wiedziałam co sie stało z Oldem, a on się nie zakwalifikował :|
Nie będę przepraszała za to że opuściłam pokój. Wyniki okrążeń zależały od tego kto lepiej przytnie odpowiednie zakręty i kiedy widzę że trzymam kogoś na dystans i nagle magiczne szykany ten dystans skracają to nie mam za co przepraszać. Zresztą Old padł tego ofiarą w eliminacjach, a w pokoju eliminacyjnym Mikosa to samo spotkało Krafta. Po starcie to jakaś eksplozja testosteronu u niektórych, szkoda gadać
locodriver
PSN-ID: Chrobakos
Kontroler: driving force GT

Postautor: locodriver » 27 lis 2012, 8:41

Gratulacje dla zwyciezcy. U mnie sprint z przygodami. Troche obijan troszke mnie i troszke ja - sorki. ale najlepszy numer to pit - zmiana z twardych na przod twarde tyl miekki :) no i koniec. Ale dzieki temu start w glownym z P2 (wczesniej male problemy z konsola) odskoczenie od peletonu, w miare czysta jazda. Szczena - inna liga :) graty. Niestety troche za duzo paliwa zalalem na ostatnim picie i Lelek minal mnie podczas dolewki :) a tak może by sie udalo podpiac.
Gustaw

Postautor: Gustaw » 27 lis 2012, 10:46

Szkoda tylko że na trzy godziny przed wychodzimy z założenia że można ciąć na ile gra pozwala kompletnie się do tego cięcia nie przygotowałem. Old też pisał że czerwone to jest poza torem ale nikt na to uwagi nie zwracał w kwali :( , że biała linia ogranicza tor itd.
Jak to ktoś powiedział strasznie Arcadowo się zrobiło ja dodam jak w Need For Speed.

Pozdrawiam
lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

Postautor: lucas » 27 lis 2012, 11:00

Ale Gustaw to ze w ELIMINACJACH można jechać na tyle ile gra pozwala jest wiadome od dawna. Tylko akurat na tym torze było to nadwyraz rażące i wymagało małego "przygotowania". Na innych nie ma takich możliwości.
shogel
PSN-ID: shogel001
Kontroler: G27

Postautor: shogel » 27 lis 2012, 11:23

No dlatego przed wyścigiem jeszcze raz pytałem jak jedziemy w eliminacjach, bo mi się to bardzo nie podoba. Na tym torze można było masakrycznie ciąć. Pretensje nikt do nikogo nie może mieć, bo skoro mówimy że jedziemy jak gra pozwala, to na to się właśnie godzimy. Też jestem za zmianą formy eliminacji. Pomysł z eliminacjami jako 1 okr dzień wcześniej podoba mnie się :)

Q:
Już myślałem , że PP zdobyłem. A tu szczena mnie na 2 sek zrobił :? (????????????????WTF????)

Sprint:
Udało się wyjść na prowadzenie i przez pierwsze dwa kółka walka ze Szczeną, Arturem i Lucasem. Potem Szczena mnie dopadł, reszta została w tyle. Fantastyczne ściganie ze Szczeną mieliśmy. Wiedziałem, że aby wygrać, musiałbym pierwszy do pitu wjechać. Więc robiłem co mogłem. Jednak na czwartym kółku jeden malutki błąd i Szczena mi odjeżdża na taką odległość, że już go nie dogoniłem. Dodatkowo bardziej zdarte opony z przodu dały się we znaki. Wyjazd z pitu na 4 miejscu. Fajt z Lelkiem i Armando. Na dohamowaniu niestety Lelek nie wyrabia i trafia we mnie, a ja jako pośrednik w Armanda wypluwając go nieco. Już chciałem nawet oddać pozycję, ale przede mną Gokoebab i szczerze liczyłem na P2, także.... Im sorry :mrgreen: NIestety nie udało się złapać Gokebaba na tym kółku. P3 jednak cieszy i tak.

Główny:
Porażka strategia. Coś źle policzyłem wszystko. Na 1L trafiłem Lucasa że go wypluło również nieco, sorki Lucas za to. Dużo ścigania w głównym. Jednak najwięcej z Gokebabem. Na początku powiem, że niezbyt mi się podobało, szczególnie jak mnie wywalił w piasek 8-) Jednak protestu pisać nie bedę, bo mój wynik to konsekwencja głównie fatalnej strategii. Poza tym przeprosił po wyścigu i na dodatek potem już było super ściganko. Za długo na twardych, za dużo paliwa, wszystko źle :( P9

Dużo mnie ten wyścig nauczył. Z takich ciekawostek, czego nie wiedziałem: Opel jest szybszy od BMW :D, Opel pali mniej niż BMW, auto mniej pali na twardych oponach (?) , żeby być w czubie nie ma mowy o błędach :D

Gratulacje dla pudeł , w szczególności dla Szczeny za perfekcyjną , czystą jazdę, idealną strategię (nawet paliwa wlał na styk :) )
Do następnego.

Wróć do „DTM - MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE - II SEZON”