Protesty

Organizator - kolega Oldboy1957.

Moderator: oldboy1957

kraftpol
PSN-ID: kraftpol
Kontroler: g25
Numer_na_torze: 93
Kontaktowanie:

Re: Protesty

Postautor: kraftpol » 19 lis 2012, 23:12

Protest wyścig główny okr nr1 , zakret nr1 :Kraft vs ktoś,kto mi zaparkował w tył i przygwoździł do bandy.
Nie nagrałem powtórki,więc proszę Adama,żeby to sprawdził,może to był tylko lag,a może kogoś nieźle poniosło.
Po wyścigu od razu było widać,kto na maxa katował Akademie. :)
AREK_73
Moderator
PSN-ID: AREK_73
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 75

Postautor: AREK_73 » 19 lis 2012, 23:39

Sporo lagów było na starcie, ty miałeś spotkanie z Falo, którego auta nagle z prędkością pocisku zaczęło jechać do tyłu i uderzyło w Twój przód.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 19 lis 2012, 23:47

Miałen już nie pisać protestu, lecz Falo dwa razy dopuścił się tego samego przewinienia. Raz w sprincie (przeprosiny przyjęte) 4 kółko nawrót łączący dwie długie proste, wypchnięcie mnie z toru i dokładnie w tym samym miejscu i chyba też na 4 lapie, sprawdzę, w wyścigu głównym, taki sam numer. Urazy nie żywię ale pozycji nie oddałeś, więc pewnie, nieuchronnie, będą kary. :twisted:
:całus:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 20 lis 2012, 0:14

Krafcio, Arek ma rację. Falo dostał takiego kopa na wstecznym, że gdyby nie Ty, to chyba wróciłby na start :D Niestety jedynym winnym w tej sytuacji był ogromny lag.

NG, w wyścigu nr. 2 taka sytuacja była na 2 okr. w tym samym miejscu co w Sprincie. Ale tu kary dla Falo nie mogę dać, chyba że gokebabowi, który popchnął go z tyłu i Falo wypchnął Cię z toru.
W Sprincie też bym się zastanawiał czy dać karę, bo ciebie wyniosło za szeroko i Falo wjechał od wewnętrznej raczej czysto, choć mógł zostawić więcej miejsca po prawej, Obejrzę to jeszcze raz jutro.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 20 lis 2012, 0:47

Dokładnie tak było, tj na drugim kółku, też to oglądnąłem i teraz wiem, że to nie było do końca z winy Falo (w głównym). Kebaba też bym raczej specjalnie nie winił, choć fakt jest taki, że nie wyhamował i wypchną Falo, na mnie. Sam kilka razy też tak puknąłem kogoś, w tym wyścigu, więc luz. Różnica polega jednak na tym, że ja w podobnej sytuacji poczekałem na pokrzywdzonego. Pamiętam, że tak miałem np. z Wujem i Kraft musiał na mnie pibczć, bo zwolniłem, czekając, aż Wujo się ustabilizuje... :roll: Z tego miejsca sorka dla wszystkich, których podciąłem, bądź puknąłem w bagażnik.
Co, do sprintu to ABSOLUTNIE nie wyjechałem za szeroko, po prostu zostałem wypchnięty i tyle. I tak było fajnie. :P
:całus:
locodriver
PSN-ID: Chrobakos
Kontroler: driving force GT

Postautor: locodriver » 11 gru 2012, 19:54

niestety musze zlozyc protest na wujo. wyscig glowny koncowka 25 okr przy zjezdzie do boksow. Wyprzedzam po zewnetrznej, jestem mniej wiecej na rowni z wujem i niespodziewanie wujo skeca do boksow spychajac mnie do niego. Skutkiem czego dzwon, cofanie duza strata i skolatane nerwy :(
GTPL_Lubek7
PSN-ID: GTPL_Lubek
Kontroler: G 27
Numer_na_torze: 7

Postautor: GTPL_Lubek7 » 11 gru 2012, 21:11

Skladam protest na Shogel ,drugie okrazenie w sprincie ,ewidentny atak i zepchniecie z toru jazdy
shogel
PSN-ID: shogel001

Postautor: shogel » 11 gru 2012, 21:33

Że jak?
Obejrzałem. Zgadzam się w 100% - był to ewidentny atak. Nawet udany. Ale to chyba akurat nie jest przewinienie. Jednak co do wypchnięcia z toru to wypchnąłeś się sam. Jeśli nie ma mnie w lusterku, to najprawdopodobniej jestem już z boku i wtedy dobrze by było, żebyś nie wchodził w zarkęt jakbyś jechał z duchem. Już nawet nie wspomnę, że ten protest jest nie na miejscu z innych przyczyn. Nie raz takie sytuacje miałem z Lelkiem , Oldem, Wujem czy Armandem i jakoś dalej jechaliśmy razem praktycznie bez kontaktu, tylko że oni mieli świadomość co się na torze dzieje. Na przyszłość w takiej sytuacji albo zablokuj wcześniej swój tor jazdy albo pojedź szerzej, bo po zewnętnrzej miejsce do jazdy byś miał, gwarantuję ci to.
Oczywiście do oceny innym, ale jakby to miała być moja wina, to chyba bym się wypisał z tej ligi. Normalnie aż się zagotowałem. SOrry.
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 11 gru 2012, 22:18

z mojej kamery widac było co innego.to chyba ja byłem przed Toba i miałem jeszcze przerywana linie i mogłem wjechac do boksu i ty sie wpychałes.musze zobaczyc powtórke.ja wychamowałem,jak bys zaczął hamowac to bys wyrobił.zobaczymy jak to Adas oceni
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 11 gru 2012, 23:23

Wujcio, ewidentnie Twoja wina. Po wyjściu z zakrętu jechałeś środkiem toru i skręciłeś w lewo do boksu w momencie gdy Chrobakos był praktycznie równo z Tobą po Twojej lewej stronie. Myślę,że nikomu, kto jechałby za Tobą i obserwował Twoją linię jazdy, do głowy by nie przyszło, że za chwilę masz zamiar skręcić do boksu :) Więc Chrobakos w niczym tu nie zawinił, a Ty, widząc że on Cię wyprzedza po lewej, powinieneś go przepuścić, jak chciałeś zjechać, a nie pakować się prosto w niego :)
Jeśli Chrobakos nie ma nic przeciwko temu, to dałbym Ci naganę z wpisaniem do licencji i chłostę z posoleniem ran :D

Wróć do „DTM - MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE - II SEZON”